Sebastian Wojtasiak

Sebastian Wojtasiak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek” w Warszawie. Lekarsko-dentystyczny  Egzamin Końcowy zdał z 3 wynikiem w kraju za co został wyróżniony przez Okręgową Radę Lekarską w Warszawie nagrodą im. prof. Władysława Szenajcha.

Aktualnie kontynuuje swoją edukację w ramach specjalizacji z periodontologii, którą odbywa w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Periodontologia to jego pasja. Zajmuje się niechirurgicznym oraz chirurgicznym leczeniem choroby przyzębia wykonując takie zabiegi jak: procedury regeneracji kości, pogłębianie przedsionka, plastyka wędzidełek warg, języka i wyrostka zębodołowego oraz augmentacje tkanek miękkich z wykorzystaniem przeszczepów z podniebienia.

Wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej takie jak usuwanie zatrzymanych zębów mądrości. Zaangażowanie, spokój oraz poczucie humoru buduje dobrą relację z pacjentem już od pierwszej wizyty