Małgorzata Kalisiak – Borkowska

Małgorzata Kalisiak – Borkowska

Lekarz dentysta, specjalista pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.

Założycielka i właścicielka od 1991 roku prywatnego gabinetu stomatologicznego. Od 2009 roku właścicielka zespołu Specjalistycznych Gabinetów Stomatologicznych  „Dentysta”. Lekarz z dużym doświadczeniem. Od wielu lat pasjonuje się różnorodną protetyką stomatologiczną oraz kompleksowym podejściem do leczenia pacjenta.

Wielokrotnie rozwiązuje problemy, których inni nie chcieli się podjąć lub ich nie zauważali. W swojej pracy bardzo dużo czasu poświęca na prawidłową diagnostykę i rozmowę z pacjentem. Niejednokrotnie wiele dolegliwości człowieka ma swoje przyczyny w chorobach jamy ustnej i narządu żucia. Szerokie spojrzenie Pani Doktor na te problemy skutkuje  trafną diagnozą wielu przypadków.

Uzupełnienia protetyczne służą nie tylko poprawie uśmiechu, ale również dla zdrowia. W swojej praktyce zawodowej uczestniczyła w wielu szkoleniach w dziedzinie protetyki stomatologicznej, diagnostyki chorób narządu żucia, implantologii, chorób przyzębia i stomatologii estetycznej. Wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z młodsza kadrą lekarską.