Stomatologia ogólna

ZACZNIJMY PRZYGODĘ Z DOBRĄ OCHRONĄ ZĘBÓW

Stomatologia rodzinna i ogólna

Stomatologia rodzinna oferuje pełne leczenie dla pacjentów w każdym wieku.

Oferujemy Państwu całągamę usług w zależności od Państwa potrzeb. Proste przypadki leczymy na jednej wizycie, ale również proponujemy pajcentom, którzy tego potrzebują, leczenie kompleksowe, zaplanowane w różnych etapach i u różnych specjalistów.

Próchnica i ubytki

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i różnorodnych materiałów możemy wyleczyć próchnicę na bardzo wczesnym stadium i na długo zachować własne zęby.

Ból zęba

Ból zęba może mieć wiele przyczyn, którą możmy określić tylko w czasie wizyty. My walczymy o każdy ząb, który jest do uratowania.

Złamany lub ukruszony ząb

Ukruszony ząb można leczyć poprzez wypełnienia kompozytowe lub też korony porcelanowe i nakładkowe (on-lay i in-lay).

Leczenie bez bólu

W naszym gabinecie wykorzystujemy komputerowy system znieczuleń Wand - delikatnie podane i skuteczne znieczulenia.

Choroby przyzębia

Tak nazywamy chorobę dziąseł. Jest to jedna z najczęstszych przyczyn utraty zębów. Powstaje, gdy zalegająca warstwa bakterii i resztek żywności nie jest usuwana przez regularne mycie zębów.

Przebarwienia zębów

Przebarwienia zębów mogą być spowodowane zalegającym kamieniem ale również być objawem martwicy zęba. Koniecznie umów się na wizytę jeżeli Twój ząb nagle drastycznie zmienił kolor.

Leczenie kanałowe

Gdy początkowo niewinny ubytek na powierzchni zęba, przerodzi się w zaawansowaną próchnicę i przeniknie do kanałów, ząb zaczyna boleć. Jest to ostatni dzwonek, aby go ratować.

Leczenie kompleksowe

Często stan uzębienia pacjenta wymaga nie tylko jednej wizyty, ale interwencji kilku specjalistów. Wtedy lekarz opracowuje plan leczenia i omawia z pacjentem wszystkie jego etapy oraz możliwe warianty.

WARTO POCZYTAĆ

Zadzwoń i umów się na wizytę lub zaproponuj dogodny dla CIebie termin, a my oddzwonimy z potwierdzeniem.

METODY PŁATNOŚCI

W naszym gabinecie można płacić, gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

Wygodnym rozwiązaniem dla pacjentów jest też oferta systemu MediRaty, która pozwala rozłożyć płatność w czasie.

UBEZPIECZYCIELE

Przyjmujemy pacjentów ubezpieczonych w następujących firmach:

  • POLMED,
  • Signal-Iduna,
  • Inter.

Pacjent zobowiązany jest przed wizytą porozumieć się z ubezpieczycielem, który jego autoryzuje wizytę w naszym gabinecie.


Szanowni Pacjenci,

Wszystkie usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach za pomocą systemu finansowania i płatności ratalnych MediRaty.

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Więcej informacji u konsultantów MediRat lub na www.mediraty.pl.