Stomatologia estetyczna

POPRAWIAMY WYGLĄD TWOICH ZĘBÓW

Czasem wstydzimy się uśmiechać mimo zdrowych zębów

Często prostym zabiegiem można zmienić kształt lub kolor zębów, które zawstydzają pacjenta.

Zdarza się, że pacjent ma zdrowe zęby, ale nie jest zadowolony z ich wyglądu. Występują duże przerwy między zębami, kształ zębów nie jest estetyczny, występują przebarwienia lub zęby są bardzo żółte.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

Licówki – co to jest?

Jest to cienka płytka na ogół porcelanowa (może być kompozytowa), którą przyklejamy na front przebarwionego, „połatanego” kilkoma wypełnieniami zęba. Możemy w ten sposób zmieniać:

  • kształt zęba, gdy chcemy je wydłużyć lub poszerzyć,
  • zlikwidować diastemę – szczelinę pomiędzy jedynkami, lub trem – boczne rozstępy pomiędzy zębami,
  • w sytuacji zmian periodontologicznych – gdy zęby wskutek utraty tkanki przyzębia wydają się przechylone, zrotowane i powstają „czarne trójkąty pomiędzy nimi.

Licówki bardzo poprawiają estetykę wyglądu i uśmiechu.

Likwidacja diastemy

Diastemą nazywamy przerwę pomiędzy górnymi siekaczami. U niektórych ludzi dodaje ona uroku, a inni trudno ja akceptują. Poprzez licówki na jedynkach można zlikwidować tą przerwę.

METODY PŁATNOŚCI

W naszym gabinecie można płacić, gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Wygodnym rozwiązaniem dla pacjentów jest też oferta systemu MediRaty, która pozwala rozłożyć płatność w czasie.

UBEZPIECZYCIELE

Przyjmujemy pacjentów ubezpieczonych w następujących firmach: POLMED, Signal-Iduna oraz Inter. Przed wizytą w naszym gabinecie pacjent musi się umówić ze swoim ubezpieczycielem.