Protetyka i implantologia

REKONSTRUJEMY UŚMIECHY

Istnieje wiele sposobów na odbudowę pięknych zębów

Istnieje wiele sposobów na uzupełnienie brakujących zębów tak, aby uśmiech wyglądał naturalnie i pacjent czuł się znowu swobodnie.

Utrata zębów to naturalny proces, który postępuje wraz z wiekiem, ale może też zdarzyć się osobom nawet bardzo młodym. Oferujemy całą gamę rozwiązań, w zależności od potrzeb i możliwości pacjenta, od wkładów i koron metalowych lub porcelanowych, koron na włóknach szklanych, protez elastycznych i natychmiastowy, mostów porcelanowych na metalu, por implanty i protezy na implantach.

W pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiazania stomatologii takie jak skaner wewnatrz-ustny zamiast tradycyjnych wycisków, który daje dużo większą precyzję, możliwość komputerowego zaprojektowania w systemie CAD/CAM korony i lepszego dopasowania produktu do sytuacji zgryzu pacjenta.

Dentysta Żyrardów Leczenie Kompleksowe

Korony porcelanowe

Korony porcelanowe nakładane na zęby to najlepszy sposób na uratowanie własnego zęba.

Wkłady koronowo-korzeniowe

W przypadku dużego zniszczenia zęba możemy posłużyć się wkładem metalowym do korzenia, na którym odbudujemy koronę.

Implanty zębowe

To rozwiązanie, gdy nie mamy już zęba - śruba tytanowa umieszczana w kości, która po wygojeniu służy za podstawę do odbudowy protetycznej.

Mosty i protezy

To uzupełnienie wielu zębów na raz mocowane na pozostałych zębach, wkładach korzeniowych, zatrzaskach lub implantach.

Szanowni Pacjenci,

Wszystkie usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach za pomocą systemu finansowania i płatności ratalnych MediRaty.

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Więcej informacji u konsultantów MediRat lub na www.mediraty.pl.