ILE JEST WART MÓJ ZĄB

Czy można ocenić ile jest wart jeden ząb dorosłego człowieka?

Maksymalnej wartości nie jesteśmy w stanie podać – bo to trochę jak z samochodami … wszystko zależy od oczekiwań i zasobności portfela.
Natomiast najtańsza rozsądna wersja nie będzie kosztowała mniej niż 5500 zł.

Tutaj porównanie do samochodu jest bardzo trafne – możemy zdecydować się na tańsze rozwiązania. Na pierwszy rzut oka – samochód to samochód – każdy zaspokaja tą samą potrzebę przemieszczania się. I jakbyśmy mieli pozostać na tym poziomie porównania – to cena byłaby właściwą zmienną weryfikującą. Refleksje dopadną (i to dosłownie) nas dopiero w tzw „praniu”. Latem zacznie doskwierać brak klimatyzacji, przy przejeździe przez drive thru pokręcimy korbką otwierając okno, tapicerka będzie nieprzyjemna w dotyku i najnormalniej w świecie brzydka, a plastiki deski rozdzielczej po pewnym czasie trochę wyblakną, nie da się ich w pewnych miejscach doczyścić i w innych się powyłamują. … A jakby tak w Japończyka zainwestować … to części zamienne będą drogie – bo głównie oryginalne … ale jeszcze syn pojeździ jak podrośnie  ???? – pamiętacie reklamę z myjnią  ?????

Dlaczego porównujemy Wasze zęby do bardzo dobrej klasy samochodu … bo szacunkowa wartość jednego to ok 5500zł, każdy dorosły ma ich minimum 28 – czyli natura daje wam potencjał przeszło 150 000 zł tak po prostu – a Wy wszystko co musicie robić to TYLKO o to dbać ! Co więcej !
Przy właściwym codziennym użytkowaniu i regularnych przeglądach –będziecie mogli spokojnie żyć z swoimi własnymi zębami przez całe życie !!!

Dentysta Żyrardów - Ile wart jest jeden ząb Po uzupełnieniu mostem porcelanowym

Ubytek

Ukruszenie zęba

Leczenie kanałowe

Licówki porcelanowe

Zapraszamy na wizytę

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.